Genealogische artikelen van de NGV

Toon de volledige inhoud van het genealogisch artikel

Belangrijke genealogische sites

Een algemeen genealogisch artikel
Geplaatst op: 03 nov 2012 12:09 door Dhr. J-W. Koten


Auteur: Dhr. J-W. Koten

Hier vindt U een overzicht van de belangrijkste genealigische sites:
toelichting
bestanden: genealogische bestanden
links : genealogische links
verenigingen: genealogische verenigingen
etc

100 MEEST POPULAIRE GENEALOGISCHE WEBSITES
1 Ancestry.com - bestanden – USA - betaal - WWW.ancestry.com
2 MyHeritage - forum - USA - gratis - WWW.myheritage.com
3 FamilySearch - bestanden – USA - gratis - WWW.familysearch.org
4 Find A Grave - gravenbestand - USA - gratis - WWW.findagrave.com
5 Geni.com - forum - USA - gratis - WWW.geni.com
6 Archives.com – zoekmachine - USA – betaal – WWW.archives.com
7 Genealogy.com - forum - USA - betaal - WWW.genealogy.com
8 Ancestry.co.uk - bestanden - VK - betaal 12,058 - WWW.ancestry.co.uk
9 GeneaNet - forum – France - gratis - WWW.geneanet.org
10 MyFamily - forum - USA - betaal - WWW.myfamily.com
11 FamilyLink - zoekmachine - USA - betaal - WWW.familylink.com
12 Newspaper Archive – kranten - USA - betaal - WWW.newspaperarchive.com
13 FindMyPast_ VK - bestanden_ VK - betaal – WWW.findmypast.co.uk
14 Ancestry.ca – bestanden - Canada - betaal - WWW.ancestry.ca
15 23andMe family - DNA testen - USA - betaal - WWW.23andme.com
16 Genes Reunited - bestanden_ VK - betaal - WWW.genesreunited.co.uk
17 Fold3 - bestanden - USA - betaal - WWW.fold3.com
18 Ancestry.com.au – bestanden- Australiλ - betaal - WWW.ancestry.com.au
19 Eastman's Genealogy – nieuwsbrief en blog - USA - gratis - WWW.blog.eogn.com
20 GenealogyInTime Magazine – tijdschrift – Cnd - gratis - WWW.genealogyintime.com
21 Genealogy Bank - hist. kranten - USA - betaal - WWW.genealogybank.com
22 Family Tree DNA – DNA testen - USA - betaal - WWW.familytreedna.com
23 USGenweb Archives - bestanden - USA - gratis - WWW.usgwarchives.net
24 EllisIsland.org - bestanden - USA - gratis - WWW.ellisisland.org
25 Sysoon – grafbestanden - France - gratis - WWW.sysoon.com
26 Arkivverket Digitalarkivet – bestanden – Noorw. - gratis - WWW.arkivverket.no
27 JewishGen – joodse bestanden - USA - gratis - WWW.jewishgen.org
28 World Vital Records – bestanden - USA - betaal - WWW.worldvitalrecords.com
29 Tribal Pages - forum - USA - betaal - WWW.tribalpages.com
30 Cyndi's List. - links - USA - gratis - WWW.cyndislist.com
31 Ancestry.de – bestanden - Dld - betaal - WWW.ancestry.de
32 Ancient Faces - forum - USA - gratis - WWW.ancientfaces.com
33 WikiTree - forum - USA - gratis - WWW.wikitree.com
34 Roots Chat – forum - VK - gratis - WWW.rootschat.com
35 - gratis BMD - bestanden – VK - gratis - WWW.- gratisbmd.org.uk
36 Family Tree Magazine – tijdsschrift - USA - betaal - WWW.familytreemagazine.com
37 Jiapu - forum China - gratis - WWW.jiapu.com
38 thePeerage - bestanden_ VK - gratis - WWW.thepeerage.com
39 Internment cemetery- grafbestanden - USA - gratis - WWW.interment.net
40 Genealogy Today – tijdsschrift - USA - betaal - WWW.genealogytoday.com
41 ObituariesHelp.org – links - USA - gratis - WWW.obituarieshelp.org
42 Ahnenforschung.net - forum – Dld – gratis - WWW.ahnenforschung.net
43 British Newspaper Archive – kranten- - betaal - WWW.britishnewspaperarchive.co.uk
44 Access Genealogy - zoekmachine - USA - gratis - WWW.accessgenealogy.com
45 Mocavo - zoekmachine - USA - gratis - WWW.mocavo.com
46 Mundia - forum - USA - betaal - WWW.mundia.com
47 Steve Morse - zoekmachine - USA - gratis - WWW.stevemorse.org
48 Ancestor Hunt- links - USA - gratis - WWW.ancestorhunt.com
49 British History Online – bestanden – VK - gratis - WWW.british-history.ac.uk
50 Legacy Family Tree – software - USA - betaal - WWW.legacyfamilytree.com
51 MyCanvas - diensten - USA - betaal - WWW.mycanvas.com
52 Genuki – bestanden – VK - gratis - WWW.genuki.org.uk
53 Family Tree Maker – software - USA - betaal - WWW.familytreemaker.com
54 Genealogy Trails - bestanden - USA - gratis - WWW.genealogytrails.com
55 Ancestor Search – links - USA - gratis - WWW.searchforancestors.com
56 Heritage Quest Online – gen. Bestand - USA - betaal - WWW.heritagequestonline.com
57 Anglo-Celtic Connections – blog - Canada - gratis – WWW. (*zie 1)
58 MyTrees - forum - USA - betaal - WWW.mytrees.com
59 One Great Family - forum - USA - betaal - WWW.onegreatfamily.com
60 Daughters American Revolution genealogy- vereniging - USA - betaal - WWW.dar.org
61 Fulton History- kranten- USA - gratis - WWW.fultonhistory.com
62 Death Indexes - links - USA - gratis - WWW.deathindexes.com
63 Census Finder – links - USA - gratis - WWW.censusfinder.com
64 Roots Ireland - bestanden – Ierland - betaal - WWW.rootsireland.ie
65 VitalRec – links - USA - gratis - WWW.vitalrec.com
66 GenoPro. software - USA - betaal - WWW.genopro.com
67 RootsMagi – software - USA - betaal - WWW.rootsmagic.com
68 Genealogy Buff – links - USA - gratis - WWW.genealogybuff.com
69 USGenNet – bestanden – USA – gratis – www.usgennet.org
70 American Ancestors – vereniging – USA – gratis – www.americanancestors.org
71 Genebase family – DNA testen - USA - betaal - WWW.genebase.com
72 Irish Genealogy – bestanden – Ierland - gratis - WWW.irishgenealogy.ie
73 Ancestry24 - forum – Zuid Afrika - betaal - WWW.ancestry24.com
74 ProGenealogists- diensten - USA - betaal - WWW.progenealogists.com
75 ScotslandsPeople – bestanden- schotland - betaal - WWW.scotlandspeople.gov.uk
76 Genlias - bestanden – Nl - gratis - WWW.genlias.nl
77 Ancestry.se - bestanden- Zweden - betaal - WWW.ancestry.se
78 Distant Cousin - zoekmachine - USA - gratis - WWW.distantcousin.com
79 Ireland Genealogy Project – bestanden - Ierland - gratis - WWW.igp-web.com
80 eXpert Genealogy – diensten - USA - betaal - WWW.expertgenealogy.com
81 Genealogy Blog- blog - USA - gratis - WWW.genealogyblog.com
82 Linkpendium – links - USA - gratis - WWW.linkpendium.com
83 Geneabloggers – blog - USA - gratis - WWW.geneabloggers.com
84 Commonwealth War Graves - bestanden_-VK - gratis 281,426 - WWW.cwgc.org
85 We Relate - forum - USA - gratis - WWW.werelate.org
86 C. B. G. - bestanden - NL - gratis - WWW.cbg.nl
87 British Genes genealogy blog - VK - gratis - WWW.britishgenes.blogspot.com
88 The Genealogist – bestanden -VK - betaal - WWW.thegenealogist.co.uk
89 Genealogical.com – diensten - USA - betaal - WWW.genealogical.com
90 Genea-Musings – blog - USA - gratis - WWW.geneamusings.com
91 FindMyPast Ireland - bestanden – Ierland - betaal - WWW.findmypast.ie
92 British-Genealogy – forum – VK - gratis - WWW.british-genealogy.com
93 Origins.net – bestanden – VK - betaal - WWW.origins.net
94 GenealogyWise - forum - USA - gratis 321,810 - WWW.genealogywise.com
95 Genealogical Society of Finland – vereniging - Finland - gratis - WWW.genealogia.fi
96 N2 Genealogy – links - USA - gratis - WWW.n2genealogy.com
97 Locate Grave – grafbestand- USA - gratis - WWW.locategrave.org
98 Automated Genealogy - bestanden – Canada - gratis - WWW.automatedgenealogy.com
99 USGenWeb Project - bestanden - USA - gratis - WWW.usgenweb.org
100 Immigrant Ship Transcribers Guild – scheepsbestanden - USA - gratis – www (zie 2)

1. anglo-celtic connections.blogspot.com
2. WWW.immigrantships.net






Aantal malen gelezen: 8367
Uw reactie wordt alleen via e-mail verstuurd
Uw reactie wordt via e-mail verstuurd en op de website geplaatst.
Als u wilt reageren, dan wel eerst inloggen!

Aantal reacties: 3 (reacties alleen via e-mail worden meegeteld)

Reactie van 0

Aangemaakt op 01 dec 2012 09:55

Jan Willem, bedankt voor dit overzicht ! Ik zou het op prijs stellen indien sortering per land en Nederland bovenaan, daarna in Europa en tenslotte US.
Piet Henderson




Reactie van Mevr. A.H. van der Deen-Flikkema

Aangemaakt op 01 dec 2012 10:34

Ik ben het met meneer Henderson eens.




Reactie van 0

Aangemaakt op 01 dec 2012 13:11

Helaas gaat dit artikel mank aan onvolledigheid en fouten.
De term "belangrijkste" draagt een waardeoordeel in zich en daarom moet er bij worden vermeld door welke instantie de lijst is samengesteld. Dat blijkt de website GenealogyInTime uit de VS te zijn. Bovendien geeft de lijst de situatie van januari 2012 weer, bijna een jaar oud dus.
Fouten die in het origineel stonden, zijn rόcksichtlos overgenomen, zoals het webadres van Eastman's Genealogy op nummer 19.

Eigen onderzoek van de NGV naar de voor Nederlandse genealogen belangrijkste genealogische websites was beter geweest.





Einde lijst van reacties